Naše společná vize

Myšlenka vytvořit příjemný prostor pro praktikování yogy a dalších druhů cvičení vznikla přirozeně, lehce a zejména, jak už to tak bývá, proto, že nám takové místo v našem okolí chybělo. Vybudovali jsme jej v místě s bohatou historií, na kterou se svým způsobem pokusíme navázat. V naší budově bývala dříve textilní dílna, což bylo výchozí inspirací jak pro název našeho studia ‘Boutique yoga’, tak pro celou naší myšlenku - šít tělo a duši na míru. Pevně totiž věříme, že nejsme jen oběťmi toho, co nám bylo ‘shůry dáno’, ale že naši fyzickou i psychickou kondici můžeme výrazně ovlivňovat a zlepšovat. 


Naše prostory

V našem studiu se můžete zúčastnit široké škály lekcí zaměřující se na fyzické a duševní zdraví. Probíhají zde lekce yogy (vinyasa flow yoga, power yoga, yoga pro zdravá záda aj.) a další cvičení (pilates, fyziofitness, animal flow, ATM), meditace a součástí naší nabídky služeb je i výživové poradenství. Zakládáme si na osobním přístupu a naše lekce probíhají vždy v malém počtu lidí, pro maximální zachování intimity a pohodlí. Unikátní atmosféru našich prostor zajišťují speciální bytové a interiérové vůně ARIA PURA, vytvořené pro nás na míru. 


Lektoři

Nikola Jirešová
Jóga pro lyžaře

Jsem lyžařka s vášní pro jógu. Od mala jsem lyžovala, závodila, byla v reprezentaci a po závodní kariéře učila lyžování i snowboarding ve švýcarských Alpách. Hory, sníh, lyže je moje vášeň. Jóga mě udržuje v kondici, zklidní mé myšlenky a naučila mne vnímat přítomný okamžik. Ráda předávám své zkušenosti dál a tak jsem začala vést i lekce jógy, krom toho, že mě můžete vidět někde na sjezdovce:-)...Více