Sál

Pro cvičení je k dispozici zbrusu nový cvičební sál. V naší recepci pak najdete malý bar s posezením, kde si můžete v klidu vychutnat kvalitní kávu či smoothies. Součástí tohoto zázemí je i butik s nabídkou doplňků na cvičení a oblečení. K dispozici jsou zde pro vás skříňky na úschovu věcí, šatny a dámské i pánské sprchy s veškerými hygienickými a toaletními potřebami (kosmetika, fény na vlasy).

Vaše ruce a tělo budou hýčkat ručníky a osušky mladé české značky Lejaan, která ke své výrobě využívá ta nejlepší vlákna z prověřených zdrojů a specializované techniky zaručující prvotřídní kvalitu. Z našich lekcí tak můžete pohodlně odejít rovnou do práce bez nutnosti přenášet s sebou arzenál potřebných věcí, mokrý ručník v tašce a podobně

Po každé lekci Vám navíc bude k dispozici čaj, který umocní pocit dokonalé relaxace a bude tak perfektním zakončením celého rituálu. Vybírat můžete z široké nabídky organických, ekologicky pěstovaných detoxikačních, ajurvédských a dalších čajů.


Venkovní yoga

Co může být víc, než yoga na čerstvém vzduchu? Jelikož máme přímo před budovou studia k dispozici prostory nádherné zahrady, náležící k hotelu Zelená Marína, rozhodli jsme se je přizpůsobit pro možnost venkovního cvičení. V jarních, letních a podzimních měsících při příznivém počasí tak budou probíhat lekce venku, v této rozkvetlé zahradě. 


Hotel

4* Hotel Zelená Marína se stane vaším útočištěm na cestách za prací, zábavou i za odpočinkem. Klid a odpočinek najdete v moderně vybavených pokojích, na malé zahrádce za hotelem nebo v lobby baru. Luxusní hotýlek kousek od centra Vrchlabí v sobě odráží historii města z počátku 20. století. Nadchne vás romantické a útulné zařízení penzionu stejně jako vynikající servis, díky kterému se u nás budete cítit jako králové.


Vila

Nádherná prvorepubliková vila se nachází v bezprostřední vzdálenosti hotelu Zelená Marína. Citlivě a s ohledem na zachování jejího ducha jsme ji zrekonstruovali a vybudovali zde tři apartmánové byty –⁠ dva SUPERIOR a jeden MEZONET. Všechny nabízejí pohodlí plně vybavených bytů s hotelovým zázemím. Ať už cestujete služebně, s rodinou nebo si chcete užít romantický výlet ve dvou, uděláme vše proto, abyste se zde cítíli jako doma. 

Pronajmout si lze jeden, dva nebo všechny tři apartmány. Ubytovaným jsou k dispozici služby hotelu Zelená Marína. Připravíme pro Vás snídani a postaráme se o přeúklid v případě delšího pobytu či pokud si jej přímo objednáte. Ve všech apartmánech najdete kávovar, vinotéku a lednici s nealko nápoji, pivem a lehkým občerstvením. V suterénu je navíc k dispozici sauna, která je v rámci pobytu zdarma. 

Rezervace je možná přes email nebo telefonicky: info@zmarina.cz, +420 739 003 350

Pronájem prostorů

Pořádáte yogový retreat, cvičící zájezd či firemní akci a hledáte vhodné prostory? Pak jste na správné adrese. Nabízíme možnost pronájmu našich prostor v rozsahu dle vaší potřeby. Prostory jsou skutečně velmi variabilní – pronajmout si lze jak sál, který je vhodný pro multifunkční využití (cvičení, konference, promítání), tak i celý komplex, tedy hotel či vilu. Ceny pronájmu jsou individuální a závislé na domluvě.