Lekce jógy

V našem studiu nabízíme tyto lekce jógy:

Ranní flow jóga 

Power jóga

Vinjása jóga

Jógy v sítích

Jin jóga

Hatha jóga

Fyzio jóga

Jóga pro začátečníky

S ohledem na roční období nabízíme i tématické a zážitkové lekce. Vybrat si u nás mohou jak začátečníci, tak pokročilí jogíni. 

Rozvrh

Zajímá vás náš aktuálně nabízený rozvrh? Máte chuť se s námi setkat a zacvičit si?
Podívejte se na naše nejbližší akce a kontaktujte nás!


Pilates

Tato vysoce funkční metoda cvičení si klade tři základní cíle - zvětšit kontrolu nad svým tělem, posílit ho a zlepšit jeho ohebnost. Velký důraz je kladen na dýchání, propojení celého těla s myslí a především dodržování správného provádění cviků. 

Ty jsou zaměřené primárně na jádro neboli centrum síly, jímž je myšlena oblast břicha, kříže a boků. Díky jejich komplexnímu účinku se však zpevňuje tělo jako celek, vytváří se zdravé pohybové návyky a správné držení těla. Během cvičení rovněž dochází k uvolňování nahromaděného stresu, zmírnění napětí a navození psychické úlevy. 


Fit Dance

Taneční lekce pro každého komu dělá radost pohyb a má rád hudbu. Můžete se těšit na spojení se svým tělem, vyplavené endorfiny a taky na nejpřirozenější workout na světě.

Tanec je jeden z nejpřirozenějších pohybů na světě, který vede tělo i mysl do uvolnění. Na lekcích Fit Dance tělo nejen uvolníte, ale i příjemně protáhnete, posílíte a dostanete do formy. Díky energetické hudbě různých stylů vás jednoduchá choreografie vtáhne do lekce.

Prostor našeho studia je vybaven zrcadly a perfektním ozvučením pro taneční lekce.

Boutique

Součástí našeho zázemí je i malý butik, umístěný v předsálí cvičebního sálu.
Můžete si zde zakoupit různé doplňky jako sojové svíčky, pletené čepice, afirmační kartičky a deníky vděčnosti.