Boutique obchůdek

V předsálí našeho studia najdete pár kousků, které stojí za povšimnutí a které by Vám mohly udělat radost. Všechny jsou příbuzné duchu naše studia a připravené udělat Vám radost.


LNĚNÉ OBLEČENÍ
(Lenzu)

Pokud máte rádi stylové a pohodlné oblečení z přírodních materiálů, je tato malá lokální značka přímo pro Vás. Vše je ušito ze 100% lnu a navrženo ve všech konfekčních velikostech.

Kalhoty Yogi jsou určené pro maximální pohodlí při cvičení, ale také při procházce venku nebo na dovolenou k moři. Kimona doplní váš každodenní outfit a osvěží jarní náladu.

Více o značce najdete na www.lenzu.cz.


Můj deník vděčnosti
(Erika Bach)

Svůj životní styl můžeme ovlivňovat mnoha způsoby, a jedním z účinných nástrojů je Můj deník vděčnosti. Tento jedinečný průvodce vás provází každým dnem na vaší vědomé cestě ke štěstí a plnějšímu životu. Každá stránka tohoto deníku vás povzbuzuje k zaměření se na pozitivní momenty a aspekty vašeho života, za což můžeme být vděční.

Během 111 dní máte příležitost zaznamenávat a reflektovat vaše vděčnosti, což pomáhá budovat pozitivní myšlení a povzbuzuje vás hledat radost a důvod k vděčnosti i v každodenních drobnostech. Můj deník vděčnosti se stává vaším společníkem na cestě k osobnímu rozvoji a šťastnějšímu životu, posiluje schopnost nalézt krásu v každém dni a být vděční za každý moment.

www.mujdenikvdecnosti.cz


Sojové svíčky se záměrem (Sojo)

Záměrem zakladatelky značky Sojo je tvořit přírodní sójové svíčky s esenciálními oleji, které vám dovolí zastavit se a inspirují vás k tomu, abyste mysleli především na sebe. 

Pro výrobu svíček je používán 100% sójový vosk. Sójový vosk je přírodní vosk ze sójových bobů, který je šetrný k životnímu prostředí. Vosk je také přirozeně biologicky rozložitelný a rozpustný ve vodě. Další předností sójového vosku je to, že svíčky hoří až o 50 % déle než běžné (parafínové) svíčky. Sójové svíčky také při hoření nevylučují žádné toxické látky. Přírodní vosk také skvěle udržuje vůni a nevyžaduje další chemické složky, aby vůně vynikla.

Svíčka při hoření uvolňuje vůni souměrně a voní krásně i bez zapálení. 

www.sojo.cz


Ajurvédské čaje
(Tom Chai)

Český výrobce prémiových ajurvédských čajů. Směsi jsou míchány ručně a všechny suroviny jsou v bio kvalitě. Čaje jsou určeny pro chvilky zastavení, malé rituály nebo pro milá setkání s přáteli.

Indian Masala - směs koření pro přípravu lahodného orientálního nápoje, který znáte pod názvem Masala Chai nebo Chai Latté.

K dostání jsou u nás směsi Indian Masala Assam s obsahem kofeinu pro start do nového dne a Indian Masala Honeybush bez kofeinu na večerní zklidnění a harmonizaci.

www.tomchai.cz