Boutique obchůdek

Můj deník vděčnosti (Erika Bach)

Svůj životní styl můžeme ovlivňovat mnoha způsoby, a jedním z účinných nástrojů je Můj deník vděčnosti. Tento jedinečný průvodce vás provází každým dnem na vaší vědomé cestě ke štěstí a plnějšímu životu. Každá stránka tohoto deníku vás povzbuzuje k zaměření se na pozitivní momenty a aspekty vašeho života, za což můžeme být vděční.

Během 111 dní máte příležitost zaznamenávat a reflektovat vaše vděčnosti, což pomáhá budovat pozitivní myšlení a povzbuzuje vás hledat radost a důvod k vděčnosti i v každodenních drobnostech. Můj deník vděčnosti se stává vaším společníkem na cestě k osobnímu rozvoji a šťastnějšímu životu, posiluje schopnost nalézt krásu v každém dni a být vděční za každý moment.

Sojové svíčky se záměrem (Sojo)

Záměrem zakladatelky značky Sojo je tvořit přírodní sójové svíčky s esenciálními oleji, které vám dovolí zastavit se a inspirují vás k tomu, abyste mysleli především na sebe. 

Pro výrobu svíček je používán 100% sójový vosk. Sójový vosk je přírodní vosk ze sójových bobů, který je šetrný k životnímu prostředí. Vosk je také přirozeně biologicky rozložitelný a rozpustný ve vodě. Další předností sójového vosku je to, že svíčky hoří až o 50 % déle než běžné (parafínové) svíčky. Sójové svíčky také při hoření nevylučují žádné toxické látky. Přírodní vosk také skvěle udržuje vůni a nevyžaduje další chemické složky, aby vůně vynikla.

Svíčka při hoření uvolňuje vůni souměrně a voní krásně i bez zapálení. 

Handmade pletené čepice

Ručně pletené čepice z merino vlny zahřejí a skvěle doplní každý outfit. Na výběr je z velké palety barev. Kombinovat se dají čepice se sportovní bundou nebo kabátem, jsou klasikou mezi základními doplňky v šatníku a potěší jak malé, tak velké.