Kdo jsme a jaký je náš příběh

Jsme studio zaměřené na cvičení jógy, pilates, tance a různých druhů fyzioterapetického cvičení. Mezi našimi službami naleznete i vzdělávací workshopy, přednášky, masáže či víkendové jogové pobyty. Spolupracujeme s prověřenými lektory, kteří se neustále vzdělávají ve svém oboru a zaručují tak vysokou kvalitu nabízených lekcí. 


Jóga

Jóga jako prostředek k protažení celého těla, způsob uvolnění a meditace, či samostatná filosofie, která znamená jednotu těla, duše a intelektu. Přijďte si k nám zacvičit a zažijte příjemnou relaxaci pod vedením zkušených lektorů. 


Odborné kurzy

Dáváte přednost cvičení pod vedením fyzioterapeuta či odborníka na zdravý pohyb? Je pro vás důležitý důraz na správnou techniku cvičení a využití plného potenciálu svého těla? Chtěli byste vědět jak na  cviky jako prkno, klik, dřep? Pak jsou pro Vás naše kurzy tím pravým. Vybírat můžete z několika druhů kurzů, které pro vás nabízíme.


Vzdělávací workshopy & přednášky

Nabídka zajímavých workshopů a přednášek z oblasti jógy, zdravého pohybu, sportu, osobního rozvoj a kreativního tvoření. Zajímaví hosté.


Novinky

Kurz pro začátečníky jógy

Kurz pro všechny, kteří chtějí začít s praxí jógy, ale nejsou si jistí jestli by na otevřených lekcích stačili zbytku skupiny.

Kurz relaxace, uvolnění, zdraví

Kurz zaměřený na relaxační cvičení a uvolnění vašeho těla. Naučíte se využívat pomůcky pro odstranění bolesti a předcházet zraněním.

Fyzio kurz 3 Pilíře tělesného zdraví

Mobilita, stabilita a síla. Vaše tělo znovu začne využívat svůj potenciál!