Pro aktuální informace o zrušených lekcích klikněte zde.


Kdo jsme a jaký je náš příběh

Jsme studio zaměřené na cvičení yogy, pilates a různých druhů fyzioterapeutických cvičení a posilování. Mezi našimi službami naleznete i výživové poradenství, meditace či masáže a nabídku víkendových yogových kurzů. Spolupracujeme s prověřenými lektory, kteří se neustále vzdělávají ve svém oboru a zaručují tak vysokou kvalitu nabízených lekcí. 


Yoga

Yoga jako prostředek k protažení celého těla, způsob uvolnění a meditace, či samostatná filosofie, která znamená jednotu těla, duše a intelektu. Přijďte si k nám zacvičit a zažijte příjemnou relaxaci pod vedením zkušených lektorů. Kromě yogy nabízíme i lekce pilates. 


Cvičení

Dáváte přednost cvičení pod vedením fyzioterapeuta či fitness trenéra? Je pro vás důležitý důraz na techniku cvičení, chtěli byste vytvarovat své tělo nebo nabrat svalovou hmotu? Pak jsou pro Vás naše lekce tím pravým. Vybírat můžete z několika druhů zajímavého a funkčního cvičení – Fit and Move, DNS podle Koláře, SMSystem a Feldenkrais Awareness Through Movement. 


Výživové poradenství

Pokud se zajímáte o zdravý životní styl, jistě je pro vás i otázka výživy stěžejním tématem. Nabízíme vám proto služby naší výživové poradkyně, která vám v této oblasti bude oporou a rádcem. Výsledkem této spolupráce budou pro vás na míru ušitá doporučení, přinášející do vašeho života dlouhodobě udržitelné zlepšení životního stylu. 


Novinky

Yoga s dětmi

Oblíbená yoga s dětmi - lekce pro maminky, kam mohou vzít své ratolesti ve věku 0-3, probíhá každou středu od 10.00. Lekce je za zvýhodněné vstupné 190,-. Rezervujte v sekci rozvrh.

Body workout, Yoga stretch

Odpoledne zaměřené na 1,5 posilování problematických ženských partií, 1,5h yoga stretch plné protažení a meditace, to vše zakončené aroma saunou. Akce pod vedením Ivety a Kamily proběhne 5.11. od 15.30 v ceně 490,-/osobu.

Feldenkrais Awareness Through Movement - únor 2022

V lekcích Feldenkrais Awareness Through Movement se v únoru zaměříme na cvičení na páteř.