3 Pilíře tělesného zdraví

mobilita, stabilita, síla 

Odborný fyzio kurz zaměřený na zlepšení vaší mobility, stability a síly vašeho těla vedený odbornicí a fyzioterapeutkou Zuzanou Havlíkovou.

8 setkání ve kterých se budete zaměřovat na celé tělo tak, aby znovu začalo využívat svůj potenciál. Jedná se o propracovaný systém komplexního cvičení na celé tělo vypracovaný tak, abyste znovu začali kvalitně využívat cviky jako dřep, prkno, klik.

Během kurzu zvýšíte vaši sílu, zvětšíte vaše rozsahy, budete předcházet zraněním.

8x60min.

Každou středu (18. 10. - 13. 12. 2023)

16:45-17:45

cena: 1 800 Kč

*při přihlášení na oba vypsané středeční kurzy cena 3000 Kč.

Relaxace, zdraví a uvolnění

Naučte se lépe vnímat své tělo a vypnout hlavu.

Kurz zaměřený na relaxační cvičení a uvolnění vašeho těla. Naučíte se využívat pomůcky pro odstranění bolesti a předcházet zraněním.

8 setkání vedených fyzioterapeutkou Zuzkou Havlíkovou, zaměřených na regeneraci a odpočinek, jak fyzický, tak psychický.

Během kurzu se naučíte dobře využívat pěnový válec (roller), míčky, Flossband tak, abyste si od běžných bolestí uměli ulevit sami a taky se vyhnuli zraněním. Spolu s tím se cvičení bude prolínat s technikami z Schultzova autogenního tréninku, Jacobsonovy progresivní relaxace, Feldenkraisova cvičení, které vám pomohou dosáhnout maximálního uvolnění, lépe navnímat své tělo a vypnout hlavu.

8 lekcí, každou středu

18. 10. - 13. 12. 2023

18:00 - 19:00

Cena: 1 800 Kč

*při přihlášení na oba středeční kurzy cena 3 000 Kč.

Začni s jógou

8 lekcí pro úplné začátečníky

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i pro každého, kdo se chce seznámit se základními principy jógového cvičení a jeho posláním. Získate základní znalosti, vyzkoušíte si jednotlivé pozice a budete mít čas pokládat otázky. Získáte tak šanci prohloubit své znalosti a sebevědomí pro navštěvování otevřených lekcí.

V průběhu kurzu se naučíte rozumět základním jógovým pozicím a zvládat je tak, abyste využili všech zdravotních benefitů, které nabízejí. Zjistíte, jak přirozeně pracovat se svým dechem a propojit ho s ásanami – jógovými pozicemi. Pochopíte, které ásany jsou pro vaše tělo vhodné a proč, a které je potřeba upravit vám na míru. Budete se učit vnímat svou energii.

KOSTRA KURZU

1/Filozofie a pránájáma

Seznámení s jógou nejen jako tělesným cvičením, ale i s její filozofií a pozitivním působením na psychiku člověka.

Dotkneme se témat duševní hygieny, jama a nijama – jak se chováme k sobě, k ostatním, karmický zákon a jak to se vším souvisí.

Projdeme různé techniky dechu (dechová cvičení, jak správně a vědomě dýchat).

2/Ásanová praxe

Klasické jógové ásany a sestavy pozdrav Slunci A, B s důrazem na správné provedení pozic a dýchání.

Každý týden se budeme věnovat konkrétním pozicím – stojné, předklony, záklony, balanční, rotační, obrácené, pozice na otevření kyčlí, otevření hrudníku a jejich benefitům.
 

3/Relaxace
Příjemné přínosy relaxace, která je nedílnou součástí každé lekce.

8 lekcí, každý čtvrtek

11. 1. - 29. 2. 2024

17:00 - 18:00

Cena: 1 800 Kč

Rezervace a dotazy zde


 

Rozvrh

Zajímá vás náš aktuálně nabízený rozvrh? Máte chuť se s námi setkat a zacvičit?
Podívejte se na naše nejbližší akce a kontaktujte nás!