Jóga

Sem napište text


Pilates

Tato vysoce funkční metoda cvičení si klade tři základní cíle - zvětšit kontrolu nad svým tělem, posílit ho a zlepšit jeho ohebnost. Velký důraz je kladen na dýchání, propojení celého těla s myslí a především dodržování správného provádění cviků. 

Ty jsou zaměřené primárně na jádro neboli centrum síly, jímž je myšlena oblast břicha, kříže a boků. Díky jejich komplexnímu účinku se však zpevňuje tělo jako celek, vytváří se zdravé pohybové návyky a správné držení těla. Během cvičení rovněž dochází k uvolňování nahromaděného stresu, zmírnění napětí a navození psychické úlevy. 


Fit Dance

Taneční lekce pro každého komu dělá radost pohyb a má rád hudbu. Můžete se těšit na spojení se svým tělem, vyplavené endorfiny a taky na nejpřirozenější workout na světě.

Tanec je jeden z nejpřirozenějších pohybů na světě, který vede tělo i mysl do uvolnění. Na lekcích Fit Dance tělo nejen uvolníte, ale i příjemně protáhnete, posílíte a dostanete do formy. Díky energetické hudbě různých stylů vás jednoduchá choreografie vtáhne do lekce.

Prostor našeho studia je vybaven zrcadly a perfektním ozvučením pro taneční lekce.

Rozvrh

Zajímá vás náš aktuálně nabízený rozvrh? Máte chuť se s námi setkat a zacvičit si?
Podívejte se na naše nejbližší akce a kontaktujte nás!