Pro aktuální informace o zrušených lekcích klikněte zde.


Kdo jsme a jaký je náš příběh

Jsme studio zaměřené na cvičení yogy, pilates a různých druhů fyzioterapeutických cvičení a posilování. Mezi našimi službami naleznete i výživové poradenství, meditace či masáže a nabídku víkendových yogových kurzů. Spolupracujeme s prověřenými lektory, kteří se neustále vzdělávají ve svém oboru a zaručují tak vysokou kvalitu nabízených lekcí. 


Yoga

Yoga jako prostředek k protažení celého těla, způsob uvolnění a meditace, či samostatná filosofie, která znamená jednotu těla, duše a intelektu. Přijďte si k nám zacvičit a zažijte příjemnou relaxaci pod vedením zkušených lektorů. Kromě yogy nabízíme i lekce pilates. 


Cvičení

Dáváte přednost cvičení pod vedením fyzioterapeuta či fitness trenéra? Je pro vás důležitý důraz na techniku cvičení, chtěli byste vytvarovat své tělo nebo nabrat svalovou hmotu? Pak jsou pro Vás naše lekce tím pravým. Vybírat můžete z několika druhů zajímavého a funkčního cvičení – Fit and Move, DNS podle Koláře, SMSystem a Feldenkrais Awareness Through Movement. 


Výživové poradenství

Pokud se zajímáte o zdravý životní styl, jistě je pro vás i otázka výživy stěžejním tématem. Nabízíme vám proto služby naší výživové poradkyně, která vám v této oblasti bude oporou a rádcem. Výsledkem této spolupráce budou pro vás na míru ušitá doporučení, přinášející do vašeho života dlouhodobě udržitelné zlepšení životního stylu. 


Novinky

Čchi Kung - základní dovednostní kurz

Čchi Kung - základní dovednostní kurz

Kurzy DNS opět začínají

Kurzy DNS, dle profesora Pavla Koláře, s fyzioterapeutkou Katkou Michaljaničovou jsou opět vypsány k přihlášení. Těšíme se jak na nové začátečníky, tak na naše zkušené pokročilé. Více informací a přehled kurzů naleznete v sekci rozvrh. Zbývá pár posledních míst.

Nový rozvrh

Od března se můžete těšit na nový rozvrh. Již nyní si můžete rozvrh prohlédnout a lekce si rezervovat.