Kdo jsme a jaký je náš příběh

Jsme studio v srdci Krkonoš, v malebném městě Vrchlabí.

Našim cílem je poskytnout prostor pro veřejné i soukromé lekce jógy (vinjása jóga, slow flow jóga, hormonální jóga, fly jóga, anti-aging jóga, aroma jóga, jin jóga), lekce pilates a tance. Prostor pro vzdělávací workshopy, kurzy, zajímavé přednášky a víkendové jógové pobyty.

Spolupracujeme s prověřenými lektory, kteří se neustále vzdělávají ve svém oboru, baví je předávat své znalosti a pozitivní energii. Proto se můžete těšit na vysokou kvalitu nabízených lekcí. 


Jóga

Jóga nejen jako prostředek k protažení celého těla, uvolnění a zrelaxování v přítomném okamžiku, ale také jako životní styl postavený na pevných základech. Jóga ve volném překladu znamená jednota těla, duše a mysli. Přijďte si k nám zacvičit a zažijte sílu jógové praxe pod vedením našich lektorů. 

Pravidelná praxe nás vede k hlubšímu propojení s naším a jedinečným já. Postupně se naučíte vnímat sami sebe, budete schopni identifikovat co v životě potřebujete a co ne. Odprostíte se tak od starých vzorců, které už vám dlouho neslouží a stanete se více svobodnými a spokojenými bytostmi. Vezmete život pevně do svých rukou.


Odborné kurzy

Kurz pro začátečníky jógy - prohlubte si své znalosti v oblasti jógové praxe, ať už jste úplný začátečník nebo "věčný" začátečník, máme pro vás připravený osmi týdenní kurz během kterého získáte pevné základy. 

Máte rádi cvičení pod vedením fyzioterapeuta či odborníka na zdravý pohyb? Je pro vás důležitý důraz na správnou techniku cvičení a využití plného potenciálu svého těla? Chtěli byste vědět jak na  cviky jako prkno, klik, dřep? Pak jsou pro Vás naše fyzio kurzy tím pravým.

Již na jaře 2024 otevřeme 2. kolo našeho fyzio kurzu.


Vzdělávací workshopy & přednášky

Nabídka zajímavých workshopů a přednášek z oblasti jógy, zdravého pohybu, sportu, osobního rozvoj a kreativního tvoření. Zajímaví hosté.


Novinky

Čchi Kung - základní dovednostní kurz

Čchi Kung - základní dovednostní kurz

Kurzy DNS opět začínají

Kurzy DNS, dle profesora Pavla Koláře, s fyzioterapeutkou Katkou Michaljaničovou jsou opět vypsány k přihlášení. Těšíme se jak na nové začátečníky, tak na naše zkušené pokročilé. Více informací a přehled kurzů naleznete v sekci rozvrh. Zbývá pár posledních míst.

Nový rozvrh

Od března se můžete těšit na nový rozvrh. Již nyní si můžete rozvrh prohlédnout a lekce si rezervovat.