Yoga&Chanting

18.1. 2024
18:30-20:30 hod.

Cena: 300 Kč

Speciální večerní lekce jógy v podání lektorek a kamarádek Sylvie Dundáčkové a Kristýny Jarošové. Přívítání nového roku a oslava jógy ve spojení s chantingem posvátných manter a vibrací indického nástroje harmonia. Tato speciální lekce je pro všechny, kteří se chtějí naladit a uvolnit pohybem, plynout na vlně dechu, pohody a jemného dotyku, který vás pohladí po těle i po duši.

Rezervace možná v našem systému nebo na e-mail: info@boutique-yoga.cz. Lekce se koná při min. počtu 5 přihlášených.

Těšíme se na vás!
Kristý&Sylvi

Yoga &Art Workshop
25.11. | 14-17 hod.

Cena: 750 Kč

Máte rádi tvoření? Máte rádi jógu? Tak vám tento předvánoční workshop nesmí uniknout. S příchodem adventního času jsme pro vás připravili pořádnou dávku kreativity v podobě výroby vánočních hvězd. Hvězdy vyzdobí váš domov nejen po celý čas Vánoc, ale budou vám dělat radost i během celého roku. Pro pořádný prožitek a uvolnění vás čeká i 60min. lekce Aroma jógy.

Během workshopu bude připraveno i menší občerstvení, káva, čaj. V ceně je zahrnut veškerý materiál potřebný pro tvoření.

Workshopem vás provede umělkyně Kristýna Mimrová @kristyna_mimrova_atelier a jogínka Kristýna Jarošová @joginkatynka.

Rezervace možná v našem systému nebo na e-mail: info@boutique-yoga.cz. Po rezervaci místa je platba nutná převodem na účet do 7 dnů od zaslání přihlášky. Workshop se koná při min. počtu 5 přihlášených.

Vybrali jste z naší nabídky a máte zájem se přihlásit?

Napište nám na info@boutique-yoga.cz.