Výživové poradenství

 Poradenství probíhá vždy v základních dvou krocích: 

1. Úvodní konzultace a změření diagnostickým přístrojem Quantum Resonance Magnetic Analyzer. V průběhu této schůzky zjistíme, co chce klient řešit, jaký životní styl žije a jak se daří jeho fyzické schránce.

2. Na základě našeho rozhovoru a výsledků měření vypracujeme klientovi na míru šité poradenství, kde se dozví, jaké změny by měl v péči o svoje fyzické zdraví udělat , případně jaké doplňky výživy zařadit do svého stravování.


Pokud se jedná o změny, které je klient schopen nastartovat sám, není již potřeba další společný krok a dohodneme se jen podle potřeby na případném dalším kontrolním měření po cca 6 měsících.

Pokud se ale jedná o změny vážnějšího charakteru, nabídneme klientovi další společný krok ve formě jídelníčku na míru, sestavení detoxikačního programu, společného výběru vhodných potravin a jejich nákup nebo případně doporučíme na koho se obrátit s výzvami, které nejsou v našich schopnostech.

Při komunikaci s klientem dáváme přednost osobnímu setkání ale samozřejmě není problém některé věci doladit i emailem nebo online setkáním, pokud to situace jinak nedovolí. 
 

Máte zájem o konzultaci?

Cena úvodní konzultace a vypracování poradenství na míru je 1000 Kč. Všechny další dohodnuté služby jsou účtovány podle
jejich rozsahu a vždy dopředu s klientem odsouhlaseny.Doporučené výrobky prodáváme dle platného ceníku,
který je k nahlédnutí na webových stránkách výrobce.

Zajímá vás více? Kontaktuje naši výživovou poradkyni a domluvte si osobní schůzku.
E-mail: klarisimo@gmail.com, tel: +420 732 680 150