Fit&move - trénink pro ženy 

Cvičení zaměřené speciálně na ženy a jejich problémové partie jako jsou nohy a zadek, core a vrchní polovina těla. Během cvičení využíváme váhu vlastního těla, odporové gumy, TRX, kettlebely nebo flowin. Jednou týdně lekce probíhají formou vysoce intenzivních intervalových tréninků- tzv. HIIT, které spolehlivě spalují tuk a zlepšují tělesnou kondici.


DNS podle Koláře

Dynamická Neuromuskulární Stabilizace je diagnostický a terapeutický koncept široce využitelný především ve fyzioterapii a příbuzných oborech medicínské praxe. Využívá znalostí klíčových principů chování lidské motoriky, které jsou vyjádřením řídící funkce centrálního nervového systému (CNS).

Lekce DNS - mladý sportovec, začátečníci a pokročilí, probíhají formou uzavřených kurzů v trvání 8 lekcí. Pro účast na DNS pokročilí, je nutné absolvovat kurz DNS začátečníci. 


Feldenkrais Awareness

Through Movement

‘Pohybem k sebeuvědomění’. V lekcích Awareness Through Movement (ATM) dochází k praktikování jednoduchých pohybů s důrazem na jejich maximální vnímání, kvalitu a prožitek, nikoliv na výkon. Praktikující se učí optimalizovat úsilí při pohybu systematickým uvolněním, vyvoláním a ukotvením vědomí správných pohybových návyků. ATM probíhá nejčastěji vleže na zádech, břiše nebo boku, tempo je pomalé a s větším počtem opakování. Pravidelné cvičení vede k lepší koordinaci pohybu, rovnováze, flexibilitě, uvolnění svalového napětí a v neposlední řadě ke zlepšení dýchání a pocitu lehkosti. 
 

Rozvrh

Zajímá vás náš aktuálně nabízený rozvrh? Máte chuť se s námi setkat a zacvičit?
Podívejte se na naše nejbližší akce a kontaktujte nás!