Kdo jsme a jaký je náš příběh

Jsme studio zaměřené na cvičení jógy, pilates, tance a různých druhů fyzioterapetického cvičení. Mezi našimi službami naleznete i vzdělávací workshopy, přednášky, masáže či víkendové jogové pobyty. Spolupracujeme s prověřenými lektory, kteří se neustále vzdělávají ve svém oboru a zaručují tak vysokou kvalitu nabízených lekcí. 


Jóga

Jóga jako prostředek k protažení celého těla, způsob uvolnění a meditace, či samostatná filosofie, která znamená jednotu těla, duše a intelektu. Přijďte si k nám zacvičit a zažijte příjemnou relaxaci pod vedením zkušených lektorů. 


Odborné kurzy

Dáváte přednost cvičení pod vedením fyzioterapeuta či odborníka na zdravý pohyb? Je pro vás důležitý důraz na správnou techniku cvičení a využití plného potenciálu svého těla? Chtěli byste vědět jak na  cviky jako prkno, klik, dřep? Pak jsou pro Vás naše kurzy tím pravým. Vybírat můžete z několika druhů kurzů, které pro vás nabízíme.


Vzdělávací workshopy & přednášky

Nabídka zajímavých workshopů a přednášek z oblasti jógy, zdravého pohybu, sportu, osobního rozvoj a kreativního tvoření. Zajímaví hosté.


Novinky

Obličejová jóga - kurz "Řekněte sýr"

"Jaké by to bylo rozloučit se s vráskami a pigmentacemi jednou pro vždy?"

Cvičení pro děti

Cvičení pro děti ve věku 1-4 roky se koná každé úterý a čtvrtek od 9:30. Ve čtvrtek 27.4. se děti mohou těšit na čarodějnický speciál.

Hormonální jógová terapie

Znáte ten pocit, když chcete dobít baterky, ale ne a ne najít čas? Jsou to ty chvíle, kdy na sebe večer koukáme do zrcadla a slibujeme si, že zítra si dáme chvilku pro sebe. "Začnu cvičit, víc pít..." Druhý den však proběhne v zajetých kolejích. Práce, domácnost, člověk se ani nezastaví a už je zase večer....